Kniha návštěv

Datum 09.12.2013

Vložil Hanka Buřičová

Titulek skvělé čtení

Odpovědět

Dobrý den paní Hanko,
Vaší knížku "Nebudme kyselí, budme zdraví" jsem přečetla jedním dechem. Taky jsem si užila s únavovým syndromem několik let, přečetla jsem leccos a změna stravy (vlastně více méně přesně ve Vašem stylu - miluju jáhly, pohanku..., jen trvalo, než mě napadlo je nějak zařadit do jídelníčku místo rohlíků) mi moc a moc pomohla a je to i tak trochu můj koníček. O stravě jsem toho přečetla hodně, ale ta Vaše knížka byla tak úžasně čtivá a ze života, že jsem jí prostě musela mít. A už se těším na tu novou o tloustnutí, i když se mě nadváha nikdy moc netýkala, stejně jí zase určitě přečtu jedním dechem :-) (soudím podle ukázky na stránkách časopisu meduňka). Mějte se krásně!

Datum 10.12.2013

Vložil Hanka

Titulek Re: skvělé čtení

Odpovědět

Dobrý den, paní Hanko,
děkuji za milá slova:-)
Knížka už vyšla - zatím je k dispozici v E-shopu Meduňky nebo v Luxoru.
Mějte se též krásně:-)
Hanka
PS: Nejste prosím manželkou kreativního kadeřníka Pavla Buřiče?

Datum 11.12.2013

Vložil Hanka Buřičová

Titulek Re: Re: skvělé čtení

Odpovědět

Nejsem, ale zjišťuju, že těch Buřičů běhá po světě (nebo alespoň po ČR) docela hodně :-) Na knížku se moc těším. Krásné předvánoční a vánoční období...

Datum 31.01.2013

Vložil Ivana Kovářová

Titulek Nebuďme kyselí, buďme zdraví

Odpovědět

Dobrý den paní Hanko, právě jsem dočetla vaši knížku a je úžasná. O odkyselení jsem už pár knih přečetla, ale tahle je psaná tak čtivou a přístupnou formou, že ji kupuji dalším členům rodiny jako povinnou četbu. :)
Děkuji za ni a přeji, ať se vám daří.

Datum 22.03.2010

Vložil Veronika Váňová

Titulek Poděkování za ostrov klidu a pohody

Odpovědět

Milá Hanko, děkuji Ti za nás všechny, kteří stále ještě žijeme životy v rozporu s našimi tužbami a přáním. Tys dokázala vytvořit kolem sebe ostrov pohody a klidu a tím jsi nám příkladem. Každý má jít za svým cílem podle vlastního pocitu a svého vnitřního přesvědčení a pokud se mu tato cesta podaří, přináší obohacení všem ostatním. Tys Hani pro mne vzorem v tom, že i já se mám zastavit, rozhlédnout se a vykročit správným směrem. Směrem do pohody.... V.V.

Datum 14.04.2010

Vložil Hanka Veronice

Titulek Re: Poděkování za ostrov klidu a pohody

Odpovědět

Veru, moc děkuji!!!
Musím ale dodat, že kdyby mi shora neposílali zlatíčka jako jsi třeba ty, by to nešlo!

Datum 12.10.2009

Vložil Klára Hájková

Titulek Velká gratulace

Odpovědět

Ahoj Hanko,
vítej mezi ty, kteří se rozhodli prostřednictvím internetu rozdávat lidem zajímavé a užitečné informace. A nejen to. Takže velká gratulace! Přeji hodně návštěv a spokojených čtenářů.
A současně tento Tvůj počin beru jako ráznou pobídku k tomu, abych své stránky už taky konečně aktualizovala a s Tvým dovolením na nich uvedla odkaz na Tvůj web.
Zdraví a mnoho úspěchů přeje Klára

Datum 12.10.2009

Vložil Olina Táborská

Titulek Sláva, sláva, Hanka má konečně webovou stránku

Odpovědět

Hanko, jsem ráda, že ses dokopala k tomuto počinu, gratuluju a přeju hodně návštěv nejen tady, ale i v Ateliéru zdraví a krásy, odkud člověk odchází skutečně omládlý a dobře naladěný a vůbec. U Tebe čas zpomalí, problémy, které nám cpe virtuální realita stále do hlavy, neexistují - aspoň na chvíli :-)) Díky, Ola