Mgr. Hanka Synková

absolventka Institutu životního stylu

 Poradna zdravotní prevence prostřednictvím stravy

(jídelníček u nadváhy,osteoporózy,zákalu...)

Masáže klasické, kosmetické, orientální

 medové, bio,

Doplnění energie pomocí moxy

Cvičení na páteř, klouby, oči...

Kurzy Nebuďme kyselí 

Džus z aljašské borůvky Kyani

  Ateliér zdraví a krásy

Kamýk nad Vltavou 163

 

  Po předchozím objednání na tel.

608 067862

 

Po dohodě též poradna v Praze 4.

 

 

BIOMAT - iontové a termoterapeutické působení 

přes drahé kameny ametysty a turmalíny

aktivizace imunitního systému proti borrelii i rakovině

5 Kč/min objednání předem nutné

Novinky

Jednodenní (sobotní) kurz v Kamýku nad Vltavou 163

27.09.2016 22:17
15. 10. 2016 "Odkyselení v praxi a život s boreliózou" Pouze pro 6 osob. Prostor pro dotazy. Praktické rady.  Kamýk nad Vltavou 163  - zadní trakt mateřské školy. 10-16 hodin                              ...

Nebuďme kyselí, buďme zdraví

09.10.2014 23:02
Málem jsem se okyselila, když jsem zjistila, kolik prodejců si na své stránky dává moji knížku a moje jméno jako lákadlo na prodej produktů. Já na svých knížkách nezbohatla... oni ano...   

Bolí vás záda? Bolí vás hlava? Křečové žíly?

25.09.2014 21:46
Zkuste novinku - náplast proto bolesti Obsahuje např: červený korejský ženšen stříbro, germanium fytoplankton Balení na celý měsíc můžete objednat zde:  fgxpress.info/hankasynkova/shopping/ShoppingCart Chcete-li jen několik kusů, napište svou adresu. Jedna náplast - 130 Kč. Lze z ní nastříhat...

Náplasti proti bolesti (hlavy, zad, kloubů...)

18.09.2014 21:33
Skvělé - obsahují germanium,  červený korejský ženšen,  stříbro,  fytoplankton... Příjemně hřejí, prokrvují, vyživují, a tělo si pomůže samo. Více info na hankasynkova@seznam.cz

VYZKOUŠEJTE NOVINKU - doporučuje japonský lékař Yoshimizu

17.09.2014 19:58
BIOMAT - iontové a termoterapeutické působení  přes drahé kameny ametysty a turmalíny aktivizace imunitního systému proti borrelii i rakovině 5 Kč/min objednání předem nutné

Z minulého kurzu v Solenicích

03.09.2014 14:35

Kurzy jaro 2015

14.02.2014 22:39
Nebuďme kyselí, buďme zdraví, štíhlí, veselí 26. 03. -29. 03. 2015 Mgr. Hanka Synková (poradkyně zdravého životního stylu, autorka knih Nebuďme kyselí, buďme zdraví a Byla jsem tlustá, jsem jaká jsem, www.atelierzdraviakrasy.webnode.cz) Františka Janečková (léčitelka, koučka,...

Sunrise - džusík z borůvek a dalších superpotravin...

30.01.2014 22:13
... je plný antioxidantů, vitaminů a minerálů  a dámy ho používají nejen coby nápoj. Výborně funguje  i jako pleťová maska. hankasynkova.kyani.net/r/eu/sk/products  

Trojúhelník zdraví zabírá i na lupénku

30.01.2014 22:07
Viděla jsem obrázky před a po užívání.  Vyzkoušejte a podělte se o zkušenosti. hankasynkova.kyani.net/r/eu/sk/products

Nakladatel dnes sdělil dobrou zprávu - VŠECHNO JE DOBRÉ 2200 prodaných výtisků za necelý rok

24.01.2014 17:14
Kontakt na jejich E-shop, kde je kniha levnější www.tridistri.cz/vsechnojedobre